Інформація щодо перерахунку за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв'язку із зміною ціни природного газу для виконавця цих послуг за лютий місяць 2020р.

Інформація щодо перерахунку за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв'язку із зміною ціни природного газу для виконавця цих послуг за лютий місяць 2020р.

На виконання вимог Постанови КМУ від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» та Рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 10.03.2020р. №208 «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води» ЛКП «Залізничнетеплоенерго» проводить коригування нарахувань за лютий 2020 року (в сторону зменшення) за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів «населення», у зв’язку зі зміною ціни природного газу, яка в лютому 2020 року склала 3948,00 грн/тис.куб.м ( без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки ( націнки) постачальника та без ПДВ). У діючому до 16.01.2020р. (включно) тарифі на теплову енергію ціна газу складає 6 235,51 грн/тис.куб.м ( без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки ( націнки) постачальника та без ПДВ), а з 17.01.2020р. - 5500,00 грн/тис.куб.м ( без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки ( націнки) постачальника та без ПДВ).

Сума перерахунку для споживача ( С ) визначається за такою формулою: С= (1-К ) * П,

де К - коефіцієнт перерахунку; П - плата за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

К - ( коефіцієнт перерахунку) - для зміни розміру нарахувань за теплову енергію:

- 0,825 для управителів багатоквартирних будинків;

К - ( коефіцієнт перерахунку) - для зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого постачання гарячої води:

- 0,746 для управителів багатоквартирних будинків;

К - ( коефіцієнт перерахунку) - для двоставкових тарифів на послугу з централізованого опалення та одноставкових тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для населення:

- 0,688 - на послугу з централізованого опалення ( умовно-змінна складова);

- 0,748 - на послугу з централізованого постачання гарячої води.

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87