Інформація щодо перерахунку за теплову енергію,послуги з централізованого опалення,централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв'язку із зміною ціни природного газу для виконавця цих послуг за грудень місяць 2019р.

Інформація щодо  перерахунку за теплову енергію,послуги з централізованого опалення,централізованого постачання гарячої води для споживачів  у зв'язку із зміною ціни природного газу для виконавця цих послуг за грудень місяць 2019р.

На виконання вимог Постанови КМУ від 24.12.2019 № 1082  «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» та Рішення виконавчого комітету Львівської міської ради  від 03.01.2020р. №1 «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води»  ЛКП «Залізничнетеплоенерго» проводить коригування нарахувань за грудень 2019 року (в сторону зменшення) за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів   «населення» та «бюджетні установи», у зв’язку  зі зміною ціни природного газу, яка в грудні 2019 року склала 4 276,70 грн/тис.куб.м ( без урахування зміни тарифів на  послуги з транспортування та  розподілу природного газу, торговельної надбавки ( націнки)  постачальника та без ПДВ). У діючому тарифі ціна газу складає  6 235,51 грн/тис.куб.м ( без урахування зміни тарифів на  послуги з транспортування та  розподілу природного газу, торговельної надбавки ( націнки)  постачальника та без ПДВ).

Сума перерахунку для споживача ( С ) визначається за такою формулою: С= (1-К ) * П,  

де К - коефіцієнт перерахунку; П - плата за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

К - ( коефіцієнт перерахунку) - для зміни розміру нарахувань за теплову енергію:

          - 0,760 для населення;

          - 0,765 для бюджетних установ.

К - ( коефіцієнт перерахунку) - для зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого постачання гарячої води  :

          - 0,782 для управителів багатоквартирних будинків;

          - 0,788 для бюджетних установ.

К - ( коефіцієнт перерахунку) - для двоставкових тарифів на послугу з централізованого опалення та одноставкових тарифів на послугу з централізованого постачання  гарячої води для населення :

          - 0,735 - на послугу з централізованого опалення;

          - 0,784 - на послугу з централізованого постачання гарячої води.

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87