ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми 2019

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми

Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2019 рік

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2019 рік за місцем надання послуг Львівським комунальним підприємством «Залізничнетеплоенерго».

Проект Інвестиційної програми оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» в мережі Інтернет за посиланням:

http://zte.lviv.ua .

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 22 квітня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ЛКП «Залізничнетеплоенерго», вул. С. Петлюри, буд. 4а, м. Львів, 79054; e-mail: lmkp@mail.com.ua, контактна особа: Побігушка Володимир Іванович, тел. (032) 241-68-41.

Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2019 рік відбудеться 23 квітня 2019 року о 9:00 в приміщенні Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» за адресою: вул. С. Петлюри, буд. 4а, м. Львів.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту Інвестиційної програми приймаються до 22 квітня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:

79054, м. Львів, вул. С. Петлюри, буд. 4а

e-mail: lmkp@mail.com.ua.

Проект заходів Інвестиційної програми на 2019 рік

п/п

Назва заходу

1

Реконструкція котельні на вул. С.Петлюри,4а в м. Львові (І черга) (ІІІ етап)

2

Технічне переоснащення теплових мереж шляхом заміни сталевих трубопроводів з мінераловатною ізоляцією на попередньо ізольовані трубопроводи з пінополіуретановою ізоляцією

Всього заходів на суму 9 472,94 тис.грн.

Підприємство за кошти інвестиційних програм 2016р. та 2017р. закупило частину обладнання для реконструкції даної котельні (3 котли з пальниками та автоматикою; 2 комплекти димоходів; 1 загальнокотловий регулятор; 1 підмішуюча помпа). Встановлення даного обладнання в котельні на вул. С.Петлюри,4а заплановано на 2019р.

Реконструкція котельні на вул. С.Петлюри,4а, а також захід з технічного переоснащення теплових мереж шляхом заміни надземних трубопроводів опалення із мінватною ізоляцією на надземні попередньотеплоізольовані трубопроводи дасть можливість суттєво скоротити споживання паливно-енергетичних ресурсів та забезпечити якість та надійність теплозабезпечення мікрорайону.

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87