Повідомлення про проведення відкритих обговорень щодо коригування тарифів

Повідомлення про проведення відкритих обговорень щодо коригування тарифів
 ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на теплову енергію для всіх категорій споживачів, послуги з централізованого опалення для населення та послуг з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. До уваги львів’ян та представників органів місцевого самоврядування!

У відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 (із змінами) Львівське комунальне підприємство «Залізничнетеплоенерго» повідомляє, що «07» березня 2019 року о 09.00 год. у  приміщенні за адресою: м.Львів, вул.С.Петлюри, 4а (зал «Світлиця», 1-й поверх) відбудеться відкрите слухання питань щодо:

  1. Коригування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для потреб всіх категорій споживачів.
  2. Коригування тарифів на послугу з централізованого опалення для потреб населення.
  3. Коригування тарифів на послугу з постачання гарячої води для потреб всіх категорій споживачів.

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою на lmkp@mail.lviv.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Львів, вул.С.Петлюрри,4а. Зауваження та пропозиції приймаються з 23.02.2019 по 04.03.2019 р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Обґрунтування ​розташовані в розділі «Тарифи та послуги» на сайті ЛКП «Залізничнетеплоенерго» (www.zte.lviv.ua).

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87