Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2017 рік»

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2017 рік»

 

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 27 липня 2017 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2017 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2017 рік» за місцем надання послуг Львівським комунальним підприємством «Залізничнетеплоенерго».

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2017 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет: http://www.nerc.gov.ua/?id=17812

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 23 серпня 2017 року (включно) у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Talymonchyk@nerc.gov.ua, контактна особа: Талимончик Олег Павлович, тел. (044) 207-19-35.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» на 2017 рік» відбудеться 29 серпня 2017 року о 10:00 в приміщенні Львівського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго» за адресою: вул. С. Петлюри, буд. 4а, м. Львів.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 23 серпня 2017 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Львівській області, вул. Козельницька, 3, м. Львів, 79026; e-mail: energo.lviv@newline.net.ua; nkre@loe.lviv.ua, в копії Talymonchyk@nerc.gov.ua.

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87