Повідомлення про проведення відкритих обговорень

Повідомлення про проведення відкритих обговорень проекту тарифів
 ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, послуги з централізованого опалення для населення та послуг з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

До уваги львів’ян та представників органів місцевого самоврядування!

У відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 Львівське комунальне підприємство «Залізничнетеплоенерго» повідомляє, що «10» серпня 2017 року о 14.00 у приміщенні за адресою: м.Львів, вул.С.Петлюри, 4а (зал «Світлиця», 1-й поверх) відбудеться відкрите слухання питань щодо:

  1. Коригування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних та інших споживачів, релігійних організацій.
  2. Коригування тарифів на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення.
  3. Коригування тарифів на послугу з постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних та інших споживачів, релігійних організацій.

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою на lmkp@mail.lviv.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Львів, вул.С.Петлюрри,4а. Зауваження та пропозиції приймаються з 27.07.2017 по 09.08.2017рр.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Обґрунтування розташовані в розділі «Тарифи та послуги» на сайті ЛКП «Залізничнетеплоенерго» (www.zte.lviv.ua).

 

Дата розміщення повідомлення: 26 липня 2017року

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87